Annak érdekében, hogy megkönnyítsük látogatóinknak a webáruház használatát, oldalunk cookie-kat használ. Weboldalunk böngészésével Ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.

Kategóriák


Kezdőlap » Hálózati eszközök » Media Converter » Mikrotik RouterBoard SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm


        

Mikrotik RouterBoard SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

Rendelésre (1-3 munkanap)

 

S-31DLC20D

Ár (nettó): 9 339 Ft

Ár (bruttó)(27 %): 11 860 Ft


Vásárolni kívánt mennyiség:
   
Elérhetőség: Készleten (1-3 munkanap)
Cikkszám: HZ_0013695
Vonalkód: 5902560365986

Részletes leírás


Hozzászólások

FELHASZNÁLÓINK VÉLEMÉNYEI

Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első, aki hozzászól! Írja meg kérdését, észrevételét!

MWQ4YjRk